Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zasady przyjmowania i realizacji zleceń
Firmy, kancelarie prawne, klienci indywidualni itp:

Zlecenia dotyczące analiz, rekonstrukcji wypadków, kolizji (nie dotyczy badań). Kwalifikacja zlecenia do realizacji następuje zawsze po przeprowadzeniu wstępnej analizy otrzymanego materiału dowodowego. Należy przesłać lub dostarczyć ksero lub akta sprawy które powinny zawierać kpl. istotnych materiałów dowodowych m.in. (oczywiści jeżeli taki dokument występuje)
1. Notatka urzędowa dotycząca danego zdarzenia wypadku
2. Protokół oględzin miejsca wypadku, kolizji.
3. Szkic miejsca wypadku, kolizji,
4. Protokoły oględzin pojazdów,
5. Materiał fotograficzny miejsca wypadku, kolizji,
6. Materiał fotograficzny obrazujący zakres uszkodzeń pojazdów,
7. Protokoły zeznań świadków,
8. Protokoły zeznań podejrzanego,
9. Opinie medyczne dotyczące zakresu obrażeń ciała
10. Opinie biegłych dotyczące przebiegu wypadku, kolizji.
11. Inne materiały.

Przesyłając materiał dowodowy należy podać dane do wystawiania faktury, która zostanie wystawiona wg stawek podanych w cenniku.

Po otrzymaniu zapłaty Biuro w ciągu 7 dni dokonuje wstępnej, analizy udostępnionego materiału dowodowego, na podstawie, którego Biuro ustala czy jest w ogóle możliwe na podstawie przedstawionego materiału dowodowego wydanie opinii w interesującym Zleceniodawcę zakresie, oraz czy możliwe jest wydanie opinii zgodnej z oczekiwaniami Zleceniodawcy. Gdy wykonanie opinii okazuje się zasadne zostaje określony koszt i termin opracowania.

Opłata dokonana za wstępną analizę materiału dowodowego jest zaliczana na poczet końcowej zapłaty za opinię w przypadku przystąpienia do realizacji zlecenia – opinii w danej sprawie.